تامین تجهیزات و نرم‌افزارها

خانه تامین تجهیزات و نرم‌افزارها تجهیزات مرکز عملیات امنیت

آرمان داده پویان ارائه‌کننده خدمات و تجهیزات مرکز عملیات امنیت

گاهی سازمان‌ها تصور می‌کنند که تنها با تهیه تجهیزات مختلف می‌توانند امنیتشان را در برابر هکرها تامین کنند. در صورتی که این موضوع در واقعیت امکان‌پذیر نیست! زیرا فقط تجهیزات امنیتی نیستند که روز به روز قدرتمندتر می‌شوند، بلکه در کنار این تجهیزات حملات امنیتی هم رو به پیشرفت هستند و این روزها، شاهد پیچیده‌تر و هدفمندتر شدن تهدیدهای امنیتی هستیم؛ بنابراین سازمان‌های امروزی نیازمند استفاده از راهکارها و تجهیزات امنیتی پیشرفته‌ای هستند که بتواند حملات امنیتی را در کمترین زمان تشخیص داده و به آن‌ها واکنش نشان دهد.

اسپلانک پلتفرمی برای کشف تمام حملات امنیتی متوجه سازمان

تیم مرکز عملیات امنیت یا SOC با وجود دارا بودن تجهیزات امنیتی امروزی و پیشرفته، می‌تواند مانند یک سد دفاعی برای سازمان‌ها عمل کند. در قلب مرکز عملیات امنیت راهکار SIEM اسپلانک مستقر می‌شود. این راهکار امنیتی لاگ­های سیستم را به دقت جمع‌آوری، دسته‌بندی و قابل‌مشاهده و تجزیه‌وتحلیل می‌کند. با کمک اسپلانک می‌توانید حملاتی که به‌سادگی قابل‌تشخیص نیستند و همیشه پنهان بوده‌اند را شناسایی کنید.

مخصوصا وقتی بحث کشف حملات امنیتی پیشرفته از میان انبوه لاگ­های تولیدشده توسط داده‌های حجیم مطرح می‌شود، اسپلانک در صدر محصولات امنیتی قرار می‌گیرد. زیرا این محصول امنیتی داده‌ها را دسته‌بندی می‌کند، مقیاس‌پذیر است، گزارش‌های امنیتی را در حالت‌های مختلف ازجمله به‌صورت گرافیکی ارائه می‌دهد، جستجوی رشته‌ها را امکان‌پذیر می‌کند و امکان استخراج هوشمندانه فیلدها را به تیم امنیت می‌دهد.

Threat data feeds راهکاری برای شناسایی هوشمند حملات امنیتی

با وجود اینکه SIEMها داده‌هایی که جمع‌آوری می‌کنند با نشانگر تهدیدها مقایسه کرده و رفتارهای مشکوک را شناسایی می‌کنند؛ اما، هنوز هم سازمان‌های زیادی در کشور وجود دارند که نمی‌توانند اطلاعات مربوط به تهدیدهای امنیتی را طبق یک ساز و کار مناسب دریافت کنند. به همین دلیل قادر به شناسایی و پاسخ‌گویی سریع و موثر به حملاتی که آن‌ها را تهدید می‌کند نیستند!

با توجه به نیاز به شناسایی همه حملات امنیتی توسط سازمان‌های مختلف، آرمان داده پویان محصول Threat data feeds یا TDF را برای استفاده شرکت‌های مختلف درون کشور طراحی کرده است.

راهکار امنیتی TDF آرمان داده پویان دارای فهرست کاملی از تهدیدهای امنیتی موجود در کل جهان است که به‌صورت بلادرنگ بروز رسانی می‌شوند. همچنین این راهکار امنیتی قابلیت یکپارچه‌سازی با سایر راهکارهای امنیتی موجود در سازمان‌ها ازجمله اسپلانک، محصولات کمپانی فورتی نت و راهکارهای Endpoint Security را دارد؛ بنابراین با استفاده از TDF در کنار سایر راهکارهای امنیتی می‌توانید تمام تهدیدهایی که در کمین سازمانتان است را شناسایی کنید و به‌موقع به آن‌ها پاسخ دهید.

چرا از خدمات و تجهیزات مرکز عملیات امنیت آرمان داده پویان استفاده کنیم؟

  • آرمان داده پویان کلیه تجهیزات امنیت شبکه را بدون واسطه عرضه می‌کند.
  • تجهیزاتی که سفارش می‌دهید را می‌توانید در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید؛ زیرا آرمان داده پویان پیش از ثبت سفارش شما آن را آماده کرده و موجودی انبار مطمئنی دارد.
  • آرمان داده پویان مجوزهای افتا را دارد.
  • آرمان داده پویان دارای مجوز پدافند غیرعامل است.
  • با خرید هر محصول می‌توانید از آموزش متخصصین این حوزه و پشتیبانی بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته بهره‌مند شوید.