تامین تجهیزات و نرم‌افزارها

خانه تامین تجهیزات و نرم‌افزارها تامین امنیت داده‌ها و سیستم‌های کاربران

تامین امنیت داده‌ها و سیستم‌های کاربران با آرمان داده پویان

در جهان امروزی، داده‌ها مهم‌ترین دارایی یک سازمان هستند. دارایی که هر کسی به آن‌ها دست پیدا کند، می‌تواند سازمان را تا مرز نابودی پیش ببرد و ادامه حیات آن را به خطر بیندازد. بدیهی است که با توجه به اهمیتی که این دارایی‌ها دارند، تامین امنیت داده‌ها یکی از مهم‌ترین اهداف سازمان‌ها به شما برود. تامین امنیت داده‌ها تنها در عدم از دست رفتن آن‌ها خلاصه نمی‌شود، بلکه دسترسی غیرمجاز به داده‌ها، ایجاد تغییرات در آن‌ها و افشای داده‌ها نیز جز این بخش هستند.

در کل هدف از تامین امنیت داده‌ها در امان نگه داشتن زیرساخت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سازمان‌ها در برابر نفوذ هکرها و نفوذ گران و اجازه دسترسی به اسناد سازمان را تنها برای افرادی که تعیین‌شده می‌باشد. برای تامین امنیت دادها، همیشه نباید تمرکز سازمان‌ها روی نفوذگران و هکرهای بیرونی باشد، زیرا بسیاری مواقع این کاربران مجاز هستند که این قانون را نقض می‌کنند و داده‌های حیاتی سازمان را به بیرون از آن می‌برند؛ بنابراین کنترل دسترسی کاربران به داده‌ها و رصد کردن عملیاتی که انجام می‌دهند نیز بخش مهمی از تامین امنیت داده‌های سازمان محسوب می‌شود.

DLP Safetica و پیشگیری از نشت تصادفی یا عمدی داده‌ها

همه سازمان‌ها ملزم هستند که از داده‌هایی که دارند محافظت کنند، اما بعضی از سازمان‌ها که داده‌های حساس‌تری دارند باید بیشتر از سایرین نسبت به این موضوع حساسیت داشته باشند. از طرفی این حساسیت نباید منجر به افزایش فشار روی تیم تامین امنیت شبکه شود. در این زمان نیاز به یک راهکار مناسب احساس می‌شود. راهکاری که توانایی شناسایی تمام کانال‌های نشت داده را داشته باشد و بتواند فعالیت‌های مشکوک را در کمترین زمان کشف کند. راهکار DLP Safetica از داده‌های حساس سازمان محافظت می‌کند، مدیریت رسانه‌های قابل‌حمل مانند هارد اکسترنال و فلش مموری را برعهده‌ می‌گیرد، امکان پیاده‌سازی قوانین و مقررات را به سازمان‌ها می‌دهد، رمزنگاری داده‌ها را ممکن می‌کند و امکان تشخیص بهره‌وری کارکنان را برای مدیران فراهم می‌کند.

کاهش ریسک‌های امنیتی با کسپرسکی

اغلب حملاتی که متوجه سازمان‌ها هستند هدفمند طراحی شده‌اند؛ بنابراین در جهان امروزی به سرویسی نیاز دارید که علاوه بر شناسایی حملات پیچیده و هدفمند، توانایی کشف، مدیریت و خنثی کردن آن‌ها را نیز داشته باشد. محصولات کمپانی کسپرسکی یک گزینه مناسب برای این کار است. این محصولات قدرتمند امکان مدیریت داده‌ها را بدون مرز فراهم کرده و از تمام جریان‌های کاری سازمان به‌خوبی محافظت می‌کنند. همچنین محصولات منحصربه‌فرد  کسپرسکی، حتی جریان‌های کاری جاری در فضای ابر عمومی را از حملات امنیتی محفوظ نگه می‌دارند و از کانال‌های داده در محیط ابر خصوصی محافظت می‌کنند. در کنار تمام این ویژگی‌ها، کسپرسکی محصولی را نیز برای محافظت سیستم‌ها در برابر بدافزارها و حملات امنیتی پنهان در قالب ایمیل‌ها و هرزنامه‌ها نیز ارائه کرده است.

در کل، استفاده از محصولات کسپرسکی منجر به کاهش کلیه ریسک‌های امنیتی در کمین سازمان‌ها، کاهش هزینه نیاز به حضور نیروی متخصص امنیت، تشخیص سریع حملات امنیتی در قالب یک رابط کاربری ساده و کاهش خسارت‌های ناشی از حملات امنیتی می‌شود. آرمان داده پویان به‌عنوان نماینده پلاتینوم کسپرسکی، تمام محصولات امنیتی این شرکت را ارائه می‌کند. تا سازمان‌ها بتوانند از داده‌هایشان در برابر ریسک‌های امنیتی محافظت کرده و مسیر پیشرفتشان را با خیالی آسوده طی کنند.

مدیریت جامع حساب‌های کاربری با استفاده از Sectona

ازجمله دغدغه‌هایی که همیشه مدیران سازمان‌ها با آن مواجه هستند می‌توان به ایجاد دسترسی‌های سطح بالا برای مدیران و افراد خارج سازمان اشاره کرد. اگرچه ایجاد این سطح از دسترسی‌ها تنها در مواقع مهم و برای بعضی از افراد انجام می‌شود، اما بروز مشکلاتی که به خاطر اشتباهات سهوی یا سوءاستفاده‌های عمدی پس از این دسترسی‌ها صورت می‌گیرد اجتناب‌ناپذیر است.

این موضوع در جهان امروزی که زیرساخت‌های IT پیچیده‌تر شده و سازمان‌ها از بسترهای فراهم‌شده روی ابرهای خصوصی و عموی استفاده می‌کنند، اهمیتی دوچندان پیداکرده است. برای اینکه بتوانید امنیت سازمانتان را در دنیای جدید و رو به پیشرفت امروزی تامین کنید، نیاز به برنامه‌ای دارید که مدیریت حساب‌های کاربران را با دسترسی سطح بالا برایتان فراهم کند. Spectra PAM امکان مدیریت خودکار گذرواژه‌ها، نظارت مرکزی و بلادرنگ روی اجرای درست سیاست‌های امنیتی، ثبت و ضبط نشت‌های امنیتی، رصد کاربران و واکنش سریع در مواقع بروز نقض قوانین امنیتی را برای مدیران فراهم می‌کند. این محصول قابلیت ادغام سازی با پلتفرم‌های ابری، سیستم‌های تیکتینگ (Ticketing) و سیستم‌های SIEM را نیز دارد.

چرا تامین امنیت داده‌ها و سیستم‌های کاربران را به آرمان داده پویان بسپاریم؟

  • آرمان داده پویان کلیه تجهیزات امنیت شبکه را بدون واسطه عرضه می‌کند.
  • تجهیزات و راهکارهایی که سفارش می‌دهید را می‌توانید در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید؛ زیرا آرمان داده پویان پیش از ثبت سفارش شما آن را آماده کرده و موجودی انبار مطمئنی دارد.
  • آرمان داده پویان مجوزهای افتا را دارد.
  • آرمان داده پویان دارای مجوز پدافند غیرعامل است.
  • با خرید هر محصول می‌توانید از آموزش متخصصین این حوزه و پشتیبانی بیست ‌وچهار ساعته در هفت روز هفته بهره‌مند شوید.