تامین تجهیزات و نرم‌افزارها

خانه تامین تجهیزات و نرم‌افزارها مدیریت و دیده‌بانی شبکه

مدیریت و دیده‌بانی شبکه را به آرمان داده پویان بسپارید

یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که مدیران شبکه با آن مواجه هستند، چگونگی دسته‌بندی و نظارت روی رویدادهای جاری در این بستر است. مخصوصا وقتی موضوع حملات امنیتی در کمین شبکه مطرح می‌شود، اهمیت نظارت روی دادهایی که در شبکه رد و بدل می‌شوند دوچندان خواهد بود.

برای اینکه مدیر شبکه بتواند به‌طور منظم روی لاگ­های سیستم نظارت داشته باشد و مشکلات سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و حملات امنیتی را شناسایی کند، نیاز به محصولی دارد که مدیریت شبکه را بر عهده بگیرد. محصولی که وقایع امنیتی را تجزیه‌وتحلیل کند، لاگ­های سیستم را جمع‌آوری و دسته‌بندی کرده و در کل مدیریت و نظارت روی شبکه را به‌صورت متمرکز امکان‌پذیر کند. فورتی آنالایزر کمپانی فورتی نت، یکی از بهترین انتخاب‌ها در این راستا می‌باشد.

فورتی آنالایزر و مدیریت متمرکز شبکه

فورتی آنالایزر برای جمع‌آوری، تحلیل و ذخیره‌سازی لاگ­های تولید شده توسط محصولات فورتی نت و ایستگاه‌های کاری ارائه‌شده است. این محصول تمام لاگ­هایی که در شبکه وجود دارد را جمع‌آوری کرده و در یک کنسول واحد به‌صورت گرافیکی به نمایش می‌گذارد؛ بنابراین مدیر شبکه می‌تواند به‌صورت متمرکز هر آنچه در بستر شبکه جاری است را مشاهده کرده و تجزیه‌وتحلیل کند.

این محصول ویژه کمپانی فورتی نت، نه تنها بینش عمیقی درباره تهدیدها و وقایع امنیتی سازمان به مدیران می‌دهد، بلکه ردیابی حملات امنیتی و واکنش فوری نسبت به آن‌ها را نیز امکان‌پذیر می‌کند. فورتی آنالایزر به سه صورت سخت‌افزاری، ماشین مجازی و بر بستر ابر در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.

Fortinet

مدیریت جامع سامانه‌های کاربری با ManageEngine Desktop Central

مدیریت کاربران و پاسخ‌دهی به نیازهای آن‌ها همیشه یک دغدغه برای مدیران سازمان‌ها است. وقتی این نیازها از نوع کنترل سامانه‌های از راه دور، نصب سیستم عامل‌های مختلف، نصب نرم افزارهای متنوع و انجام به روز رسانی‌های مورد نیاز می‌شود، نه تنها مدیران سازمان، بلکه اعضای تیم فناوری اطلاعات نیز درگیر برطرف کردن نیازهای کاربران می‌شوند.

برای اینکه بتوانید با صرف زمان و هزینه کمتری به مشکلات کاربران سازمانتان رسیدگی کنید، نرم افزار ManageEngine به کمکتان می‌آید. این نرم‌افزار جامع، قدرتمند و کاربر پسند، برای مدیریت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و دسترسی از راه دور به کلاینت‌ها، سرورها و موبایل‌ها طراحی شده است. در حقیقت ManageEngine به مدیران فناوری اطلاعات کمک می‌کند تا تمام مسائل مربوط به کاربران را از راه دور بررسی کرده نیازها و مشکلات آن‌ها را برطرف کنند.

برای مشاهده دموی آنلاین ManageEngine با ما تماس بگیرید.

ارائه دید جامع شبکه با PRTG

یک مدیر شبکه علاوه بر مدیریت متمرکز شبکه وظایف دیگری نیز دارد. وی باید تجهیزات، ارتباط‌ها و سرویس‌های شبکه را مدام تحت نظر داشته باشد. این نظارت باعث می‌شود که مدیر بتواند مشکلاتی که ممکن است وقفه‌ای در عملکرد درست شبکه ایجاد کند را شناسایی و برطرف کند. البته نظارت بر روی شبکه برای چشم‌انداز بلندمدت سازمان در جهت گسترش خدمات نیز ضروری خواهد بود.

PRTG برای تشخیص و رفع به‌موقع مشکلات شبکه، پایش امنیتی شبکه و بررسی باز یا بسته بودن درگاه‌های آن، ارزیابی وضعیت تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شبکه، یک دید جامع از شبکه را در اختیار سازمان‌ها قرار می‌دهد. جهت درک بهتر کارکرد شبکه، این محصول دادهای جمع‌آوری‌شده را در قالب نمودارهای گرافیکی، جدول‌های متنوع و فایل‌های متنی به نمایش می‌گذارد.

برای مشاهده دموی آنلاین PRTG با ما تماس بگیرید.

چرا مدیریت و دیده‌بانی شبکه را به آرمان داده پویان بسپاریم؟

  • آرمان داده پویان کلیه تجهیزات امنیت شبکه را بدون واسطه عرضه می‌کند.
  • تجهیزاتی که سفارش می‌دهید را می‌توانید در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید؛ زیرا آرمان داده پویان پیش از ثبت سفارش شما آن را آماده کرده و موجودی انبار مطمئنی دارد.
  • آرمان داده پویان مجوزهای افتا را دارد.
  • آرمان داده پویان دارای مجوز پدافند غیر عامل است.
  • با خرید هر محصول می‌توانید از آموزش متخصصین این حوزه و پشتیبانی بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته بهره‌مند شوید.