مشاوره امنیت اطلاعات و شبکه

امنیت در یک سازمان، تنها با تهیه یک یا چندین محصول امنیتی فراهم نمی‌شود، بلکه امنیت یک فرایند منسجم و ادامه‌دار است که به یک دید وسیع و فراگیر نیاز دارد. تعریف امنیت خود می‌تواند دو حالت مبتنی بر احساس و مبتنی بر واقعیت داشته باشد. تهیه و به کارگیری تجهیزات امنیتی گوناگون می‌توانند احساس امنیت را در سازمان‌ها افزایش دهند اما این مورد، همیشه باعث افزایش سطح امنیت در واقعیت نمی‌باشد و یا حداقل به اندازه‌ای که احساس امن بودن ارتقا یافته در عمل وضعیت امنیت به آن اندازه رشد نداشته است.

این حقیقت که سطح امنیت یک سازمان برابر با امنیت ضعیف‌ترین نقطه آن است، خود نیاز جامع اندیشی را در این خصوص بسیار پر رنگ می‌کند. از اینرو به منظور شروع یک پروژه امنیتی نیاز است تا تمامی ابعاد آن، حوزه‌های مورد پوشش و همچنین حوزه‌های مرتبط به طور کامل در نظر گرفته شوند و براساس بودجه اختصاص داده شده و سطح در معرض خطر بودن دارایی‌ها، طراحی مناسبی انجام شود. این طراحی می‌تواند به خرید نیز منجر نشود و تنها با استفاده بهینه از امکانات موجود بتوان به سطح قابل قبولی از امنیت رسید.

با این رویکرد، هر سازمان متناسب با دارایی‌ها، قواعد سازمانی، ارزش‌های تعریف شده و تهدیدهای قابل پیش بینی، یک مدل جامع امنیتی خواهد داشت که محافظت بهینه را برای آن سازمان در پی خواهد داشت. بهر‌ه‌گیری از خدمات مشاوره‌ای مبتنی بر تجربه و دانش حرفه‌ای، همواره می‌تواند علاوه بر فراهم آوری دید مناسب‌تر، باعث کاهش هزینه‌های شما نیز شود. شرکت آرمان داده پویان، با تجربه‌ای بسیار گسترده در زمینه‌ مشاوره امنیت اطلاعات در کنار فعالیت چشمگیر خود در طراحی و پیاده سازی راهکارهای امنیتی، به طور کامل آماده همکاری با سازمان‌ها و شرکت ها در این زمینه می‌باشد.

خدمات مشاوره‌ای آرمان داده پویان

عناوین برخی خدمات قابل ارائه در این حوزه عبارتند از:

  • نیازسنجی امنیتی
  • مشاوره در خصوص رویکرد امنیتی مورد نیاز سازمان
  • مشاوره به منظور تامین تجهیزات امنیتی
  • مشاوره در حوزه مدیریت امنیت
  • مشاوره در حوزه مدیریت خطر

پایش و تداوم امن سازی زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، ضامن تداوم کسب و کار شماست

محصولات

مشاهده همه