اخبار داخلی آرمان داده پویان

مقالات

چرا از ویندوز اصل بایستی استفاده کنیم؟

۱ خرداد ۱۳۹۷

چرا از ویندوز اصل بایستی استفاده کنیم؟

دریافت کامل و بدون مشکل بروزرسانی‌ها

با پیگیری اخبار آسیبپذیری خواهیم دید که مایکروسافت هر چند وقت یک بار بهروزرسانیهایی را برای رفع آسیبپذیری در محصولاتش ارئه میدهد. این آسیبپذیریها درجههای متعددی دارند و در برخی موارد با داشتن درجه اهمیت بسیار حیاتی، امنیت کاربران را به شدت تحت تاثیر قرار میدهند. میتوان با توجه به همین موضوع  به ضرورت دریافت کامل این بروزرسانی می‌توان پی برد. کاربرانی که از نشخه اصل ویندوز استفاده میکنند این بروزرسانیها را به صورت کامل و بدن هیچ ایرادی دریافت مینمایند.

عدم رعایت حق تکثیر

متاسفانه به دلایل متعددی حق تکثیر در ایران چ در خصوص محصولات ایرانی و چه غیرایرانی چندان جدی گرفته نمیشود. پایبند بودن به این اصل و استفاده از محصولات نرمافزاری اصلی به جای محصولات کرک شده شاید در ابتدا هزینهای را به سازمان تحمیل نماید اما در دراز مدت میتواند از هزینههای گزافی که استفاده از محصولات کرک شده ایجاد مینماید، جلوگیری کند.

استفاده از خدمات پشتیبانی مایکروسافت

مورد آخر هم استفاده از خدمات پشتیبانی مایکروسافت میباشد. متاسفانه گر حتی کاربران ایرانی نسخه اصل ویندوز را تهیه کنند نمیتوانند از این امتیاز برخودار شوند.

 

راههای خرید ویندوزاصل

میتوان ویندوز اصل را به صورت یک بسته از نمایندگی رسمی آن تهیه کرد که متاسفانه در ایران نمایندگی رسمی  مایکروسافت وجود ندارد. همچنین میتوان از شرکتهای معتبر ایرانی که در این زمینه فعال هستند مجوز ویندوز را تهیه کرد و ویندوز را از سایت رسمی مایکروسافت بارگذاری کرد.

شرکت آرمان داده پویان، تمامی سیستمعاملهای مایکروسافت را به صورت Volum License در اختیار مشتریان سازمانی خود قرار میدهد. همچنین کارشناسان فروش و فنی آرمان داده پویان در تمامی مراحل، از مشاوره، خرید و فعالسازی مجوز در خدمت شما هستند. همچنین خریداران میتوانند در سایت رسمی مایکروسافت مجوزهای خریداری شده را برای اطمینان از اصل بودن آنها بررسی نمایند.

آرمان داده پویان تامین کننده مجوز اصلی تمامی سیستم‌عامل‌های ویندوز

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

تعداد بازدید: 556


تازه ترین ها