اخبار داخلی آرمان داده پویان

آموزش

خانه آموزش محصولات امنیتیکسپرسکی نسخه Select (قسمت دوم)
تعداد بازدید: 2469

کسپرسکی نسخه Select


قسمت دوم

با توجه به اینکه سازمان­ها نیازمندی­هایی همچون کنترل تجهیزات سیار و نرم افزارها کاربران دارند، کسپرسکی با ارائه‌ی کسپرسکی for business select به کمک سازمان­ها آمده و با ارائه ویژگی‌های بیشتر نسبت به کسپرسکی endpoint for business core نیازمندی های سازمان را در سطح بالاتری فراهم می سازد.

ویژگی‌های منحصر به فرد

مدیریت ابزارهاِی خارجی


به واسطه این قابلیت از نرم افزار مدیران شبکه می توانند تمامی درگاه های سیستم اعم از USB،COM port،  CD/DVDو.. را به صورت Black list و White list به کنسول مدیریت یکپارچه معرفی کرده و مدیریت نمایند.

کسپرسکی for business select

کسپرسکی for business select - مدیریت برنامه‌ها

کنترل و مدیریت برنامه‌ها


با توجه به اهمیت نرم‌افزار و همچنین  لزوم مدیریت آن‌ها و مشخص نمودن برنامه‌هایی که مغایر با سیاست‌های سازمان در شبکه در حال اجرا می‌باشند، کسپرسکی for business select ویژگی کنترل و مدیریت نرم‌افزارها و برنامه‌های کاربردی را ارئه می‌نماید.

نرم افزار کسپرسکی با ایجاد لیست سیاه و سفیدی از نرم افزارهای سازمان آن‌ها را کنترل می‌کند. همچنین این نسخه قابلیتی دارد که بدون اینکه کم‌ترین ترافیکی روی سیستم کاربران ایجاد شود با تعامل با KSN ، میلیون‌ها دسته‌بندی از نرم افزارهای مخرب و سالم را با سطح دسترسی محدود روی منابع سیستمی به کاربران شبکه ارائه می‌دهد.

همچنین کسپرسکی for business select امکان مدیریت برنامه‌های کاربردی تجهیزاتی مانند گوشی‌های تلفن همراه و تبلت را فراهم می‌آورد.

کنترل و مدیریت وب


با استفاده از قابلیت‌های کنترل وب کسپرسکی کاربران می‌توان به سادگی فعالیت‌های مرورگر وب یک کاربر مشخص را بر حسب گروه، محتوی، یا نوع داده تحت نظر گرفته و دسترسی‌های کاربران را بر اساس سایست های خود محدود کنند همچنین می توان فعالیت‌های کاربران روی وب‌سایت‌های معین و یا سایت‌های متعلق به یک گروه خاص (مثلا شبکه‌های اجتماعی، سایت‌های بازی آنلاین یا وب‌سایت‌های شرط‌بندی) مجاز، ممنوع، محدود یا تحت نظر باشد تا بهره‌وری نیروهای کاری حفظ شود. کنترل ترافیک وب این اطمینان را به شما می دهد که دسترسی به سایت‌های نامناسب یا آلوده از طریق شبکه سازمان امکان‌پذیر نمی‌باشد.

کسپرسکی for business select - محاظت از سرورها

ضدبدافزار برای فایل سرورها


این نسخه از نرم افزار حفاظت ضدبدافزاری پیشرفته‌ای را برای سرورهای مبتنی بر ویندوز، لینوکس، ناول فراهم می‌کند. این ابزار با بهره‌گیری از یک موتور آنتی‌ویروس پیشرفته و قابلیت پویش بهینه‌سازی‌شده با کمترین اثر بر عملکرد سیستم‌ها و استفاده بهینه از منابع پردازشی به مدیران شبکه کمک می کند تا بالاترین سطح امنیت را با کمترین اثر بر عملکرد سیستم­ها برای سرورهای سازمان خود فراهم سازند. این برنامه همچنین قابلیت آن را دارد که از سرورهای ترمينال (سیتریکس یا مایکروسافت) حفاظت کرده و روی سرورهای خوشه‌ای نیز قابل اجرا می‌باشد.

سایر ویژگی‌ها

آرمان داده پویان نمایندگی رسمی محصولات کسپرسکی در ایران


تازه ترین ها