GFI Unlimited

آیا شما برای هر موزیکی که گوش می‌دهید یا هر فیلمی که می‌بینید پول پرداخت می‌نمایید؟ قطعا نه. حال چرا باید برای هر نرم افزاری که استفاده می‌کنید پول پرداخت کنید؟! این شعاری است که GFI آن امسال با آن پا به عرصه رقابت گذاشت.  کمپانی GFI با ارائه محصول جدیدی تحت عنوان GFI Unlimited دسترسی نامحدود به تمام نرم افزارهای تجاری برتر خود را با یک هزینه مقرون به صرفه امکان پذیر ساخته است.

این موضوع برای تجارت‌های کوچک و متوسط بسیار پررنگ است. بودجه محدود، نیازهای وسیع و در حال رشد از مشکلات عمده این تجارت‌ها هستند. محدودیت بودجه و در عین حال توسعه و از سویی طیف وسیعی از شرکت‌های ارائه دهنده انتخاب را برای این تجارت‌ها دشوار کرده است. حال GFI چطور راه را برای تجارت‌های کوچک و متوسط هموار کرده است؟ GFI اقدام به ایجاد یک اشتراک ماهیانه مانند  Netflix نموده است. در حقیقت با پرداخت هزینه اشتراک، کاربران قادر به استفاده از نرم افزارهای مورد نیازشان خواهند بود نام این راهکار نوین GFI Unlimited می‌باشد.

چرا GFI unlimited

GFI Unlimited را می‌توان یک اشتراک مقرون به صرفه تعریف کرد که دسترسی به طیف وسیعی از نرم افزارهای GFI را به مشترک خواهد داد. چرا مقرون به صرفه؟ چون تنها با پرداخت یک هزینه اشتراک ثابت به ازای هر کاربر و یا به ازای هر بخش، می‌توانید از هر تعداد راهکار GFI که نیاز دارید استفاده نمایید. هیچگونه محدودیتی در محصولات نسبت به زمانی که به صورت جداگانه لایسنس‌های آن‌ها را تهییه می‌نمایید، وجود ندارد و بعد از گرفتن اشتراک با هیچ هزینه اضافی دیگری در حین استفاده روبرو نخواهید شد. علاوه بر آن پشتیبانی فنی برای تمامی محصولات ارائه شده در طول زمان اشتراک وجود دارد. با دریافت اشتراک GFI Unlimited به موارد زیر دست خواهید یافت:

  • با پرداخت یک اشتراک ماهیانه به تمامی محصولات پرطرفدار GFI دست خواهید یافت.
  • یک قیمت واحد به عنوان اشتراک ماهیانه و نداشتن هیچگونه هزینه اضافی در حین استفاده.
  • هر چه بیشتر استفاده کنید بیشتر صرفه جویی کرده‌اید.
  • ساده شدن عملیات دریافت لایسنس که منجر به آزاد شدن وقت تیم فنی و اختصاص این زمان به موارد دیگر می‌گردد.

محصولات گنجانده شده در GFI Unlimited

GFI Unlimited به شما این امکان را می‌دهد تا از ده محصول برتر و منتخب GFI استفاده نمایید. در نتیجه با یک قیمت مقرون به صرفه و بدون محدودیت در زمان اشتراک می‌توانید از چند محصول GFI استفاده کرده و همچنین نیاز به صرف وقت برای انجام عملیات لایسنسینگ نخواهید داشت.

GFI-LanGuard


پویشگر امنیتی شبکه و مدیریت وصلهامنیت رایانامه و ضد هرزنامه برای سرورهای رایانامهپایش فعال شبکه و تحلیل لاگ‌هارایانامه در سطح Enterprise، تقویم، ارتباطات، وظایف، گفت و گوها و بیشتر

GFI-FaxMaker


سرور دورنما شبکه برای Exchange/SMTP/Lotusسیستم تلفنی در سطح Enterprise بدون داشتن پیچیدگی Eterprise

GFI-EventsManager


پایش فعال شبکه و تحلیل لاگ‌هاکنترل دسترسی و تامین امنیت دستگاه‌های ذخیره سازی قابل حملامنیت وب، پایش اینترنت و کنترل دسترسی

سخن آخر

GFI Unlimied به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر استفاده از برترین نرم‌افزارهای GFI در هزینه‌ها به صورت قابل توجهی صرفه جویی نمایید. به طور مثال اگر از اشتراک‌های طولانی‌تر استفاده کنید از تخفیف بیشتری برخوردار خواهید بود. همچنین GFI اشتراک‌های انعطاف پذیر را نیز پیشنهاد می‌دهد و همچنین با یک اشتراک تمام کاتالوگ GFI برای شما قابل استفاده خواهد بود. آرمان داده پویان ارائه دهنده محصولات و راهکارهای مبتنی بر GFI شما را در این راستا همراهی می‌نماید.

برای آگاهی از هزینه‌های اشتراک، دموی محصول GFI Unlimited و کسب اطلاعات بیشتر

با کارشناسان ما تماس بگیرید