کسپرسکی

محافظت همه جانبه در برابر بدافزارها

آرمان داده پویان نمایندگی رسمی کسپرسکی در ایران

چرا کسپرسکی

نرم افزارهای مخرب یک جنبه جدایی ناپذیر و خطرناک از تهدیدات امنیتی می‌باشند که کاربران و سازمان‌ها از طریق کاوشگر وب، پیوست رایانامه، دستگاه‌های همراه مورد هدف قرار می‌دهند. کدهای مخرب می‌توانند پس از دست‌یابی به یک سیستم در شبکه به سیستم‌های دیگر نیز انتقال یابند.

برنامه‌های مخرب مدرن با غیر فعال کردن آنتی ویروس‌های در حال اجرا بر روی سیستم هدف، از کشف و شناسایی فرار می‌کنند. نرم افزارهای anti virus و anti-spyware به عنوان ابزارهای anti-malware محسوب می‌شوند و به دفاع در برابر این تهدیدات و شناسایی نرم افزارهای مخرب و مسدود کردن اجرای آن‌ها کمک می‌نماید. آزمایشگاه کسپرسکی بزرگترین توسعه دهنده سیستم‌های مدیریت امنیت کاربران در اروپا و همچنین یکی از پنج شرکت بزرگ دنیا در این زمینه می‌باشد.

طیف گسترده محصولات آزمایشگاه کسپرسکی پوشش دهنده همه نیازهای گروه‌های مختلف کاربران، از کاربران شخصی تا کاربران سازمانی بوده و حفاظت کاملی در برابر تهدیدات دنیای فناوری بنیان را برقرار می‌سازد . کیفیت محصولات کسپرسکی توسط بزرگان دنیای سخت افزار و نرم افزار از جمله  IBM ,Microsoft ,Red Hat ,Novell ,Intel ،Cisco و Citrix مورد تایید قرار گرفته است.

ویژگی‌ها‌ی کسپرسکی

یک کنسول

با استفاده ازکنسول مرکزی کسپرسکی ، می‌توانید ابزارهای فیزیکی، مجازی و یا همراه را کنترل و محافظت کنید. همچنین این کنسول به مدیریت وصله های امنیتی حساس، مراقبت بلادرنگ نرم افزارها و سخت افزارها به همراه دریافت گزارش های مدیریتی مناسب کمک می‌کند.

یک پلتفرم

پلتفرم کاری کسپرسکی بطور کامل توسط مهندسان خود شرکت طراحی شده، در نتیجه از معماری کاملا یکپارچه برخوردار است. این یکپارچگی باعث میشود که مدیران شبکه تنها یک سیاست کاری امنیتی را برای مقابله با تهدیدات، برای کنترل ابزارها، برای رمز نگاری و سایر موارد اتخاذ نمایند.

یک هزینه

با راهکارهای کسپرسکی، نیازی به صرف هزینه های گوناگون برای محافظت از سرمایه های سازمانی متفاوت ندارید. مجموعه کاملی از ابزارهای امنیتی که در یک پلتفرم واحد قرار گرفته اند به معنای جلوگیری از پرداخت هزینه‌های گوناگون است.

راهکارهای سازمانی کسپرسکی برای سازمان شما آماده شده‌اند و فرقی ندارد که بخواهید کنترل امنیت نقاط انتهایی شبکه را در دست داشته باشید (از ایستگاه‌های کاری تا تلفن‌های هوشمند و ماشین‌های مجازی) یا درصدد حفاظت از سرورها و دروازه های شبکه باشید و یا حتی بخواهید محیط امنیتی خود را از دور کنترل کنید.

فناوری‌های گوناگونی از رمزنگاری و مدیریت ابزارهای همراه تا مدیریت وصله های امنیتی و لایسنس ها در این مجموعه گنجانده شده‌اند . همه اجزا در هماهنگی با هم و با کمک فناوری ابری حفاظتی عالی و منحصر به فرد را در مقابل تهدیدات پیچیده و فزاینده فضای سایبر فراهم می آورند.

در واقع کسپرسکی نخستین پلتفرم امنیتی صنعتی را ارائه کرده تا با کمک آن مدیران شبکه بتوانند سیستم های خود را کنترل و حفاظت نمایند.

انتخاب محصول و امکانات امنیتی بر اساس اندازه سازمان

  • شرکت‌های کوچک (تا ۵۰ نفر )
  • شرکت‌های متوسط (بیش از ۵۰ نفر )
  • شرکت‌های بزرگ (بیش از ۱۰۰۰ نفر )

Total

Advanced Select

Core

*

*

*

*

Unified Management Console

*

*

*

*

Anti-Malware for Workstations

*

*

*

 

Anti-Malware for File Servers

*

*

*

 

Security for Mobile

*

*

*

 

Mobile Device Management

*

*

*

 

Controls (App, Device & Web)

*

*

   

Encryption

*

*

   

Systems Management

*

     

Security for Mail

*

     

Security for Internet Gateways

*

     

Security for Collaboration

آرمان داده پویان نمایندگی پلاتینیوم محصولات کسپرسکی در ایران

ما را دنبال نمایید